AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 16 Kasim 2018 Cuma 08:17
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLE & KÖYLEREĞİTİM SAĞLIKESNAFLARIMIZ
GÖLHİSAR HAVA DURUMU
GÖLHİSAR
 
MHP’NİN GÖLHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TUNÇ
 
MHP’NİN GÖLHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YILMAZ TUNÇ
 
 

Gölhisar Halk Eğitim Merkezi Müdür Baş Yardımcısı Yılmaz Tunç, görevinden istifa ederek MHP Gölhisar belediye başkan adayı oldu.

bah yılmaz tunç 250x187 MHPNİN GÖLHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YILMAZ TUNÇ OLDU

BAH’a, Gölhisar Halk Eğitim Merkezi’nde devlet memuru olarak ilçeye hizmet etmekten gurur duyduğunu anlatan Yılmaz Tunç, Gölhisar’a hizmet etmek görevine, Gölhisar’ın seçilmiş en yüksek makamı olan belediye başkanlığı ile devam etmek istediğini söyledi.

Mili ve manevi değerlerin koruyucusu ve kollayıcısı Milliyetçi Hareket Partisi’nin çatısı altında belediye başkanlığı adaylığına, talip olmanın gururunu yaşadığını dile getiren Tunç, davasına olan borcunu doğup büyüdüğü Gölhisar’a hizmet ederek ödemek istediğini belirtti.

Gölhisar’ın önceliklerinin farkında olduğunu ifade eden Tunç, “26 yıl severek yaptığım meslek hayatım boyunca Gölhisar için sürekli bir şeyler üretmeye çalıştım. Durmadan çalıştım, didindim. İlçemin cazibe merkezi olma potansiyeline sahip bir merkez olduğunun bilincindeyim. Hizmet aşkı ile çıkmış olduğumuz bu yolda Allah bizleri utandırmasın, yar ve yardımcımız olsun” dedi.

 
 
13 Aralık 2013 Cuma - 15:20
8375 Kere Okundu
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com